Menu Close

Hakkımızda

0
+
Yıl Üzerinde Tecrübe
0
+
Hekim
%
0
Şeffaf Hizmet Politikası
0
+
Kişilk Tam Zamanlı Çalışan
0
+
Talep
%
0
Gizlilik

Med-litera tıbbi yazım ve istatistik alanında uzmanlaşmış ve hekimlere destek veren Türkiye’de faaliyet gösteren ilk ve tek kuruluştur.
Medikal-İstatistik.com web sitesi ise Med-litera’nın, medikal istatistik hizmetleri için hazırlanmıştır.

Bilimsel bilginin hak ettiği değeri alabilmesi ve duyurulabilmesi için profesyonel tıbbi yazım hizmetlerinden faydalanılması bilimsel literatürün kalitesini artırıcı yönde kabul edilmiş bir yaklaşımdır. Birçok araştırıcı büyük emeklerle oluşturduğu bilimsel düşünce ve verilerinin yazılı hale getirilmesi aşamasında zorluk yaşamakta veya buna zaman bulamamaktadır.

 Med-litera ekibi tıbbi araştırmalar alanında kapsamlı bilgi ve tecrübesiyle  size destek olmaya hazırdır.

Amacımız, ülkemiz ve çevre ülkelerdeki araştırıcılara yüksek kalitede istatistik ve tıbbi yazım hizmeti sunmaktır. Hizmetlerimiz, araştırmalarınızın planlanmasından sonuçlarının duyurulmasına kadar her aşamadaki dokümanların, özellikle bilimsel makalelerin, yazımını ve gözden geçirilmesini içermektedir.

Güvenilir, Etik ve Gizlilik Kurallarına Önem Veren Hizmet Anlayışı

Medikal istatistik, günümüzde tek bir kişinin yapabileceğinin ötesine geçmiş ve uzmanlık gerektiren tüm bu analizlerin ve raporlamaların ekip çalışması çerçevesinde yerine getirilmesini kapsamaktadır.

Hizmetlerimiz, bilimsel çalışmalarınızın planlanmasından, örneklem büyüklüğü hedsaplanmasından ve analiz raporunun hazırlanmasına kadar her aşamadaki ihtiyaçlarınınızın karşılanmasıdır.  Tıbbi yazım departmanı ile birlikte istatistiktiler ortak çalışmada böylelikle analizler yapılırken hekim bakış açısı ile de istatistikçiler yönlendirilmektedir.

Sorularınız mı var?

sizi arayalım

Hizmetlerimiz ile detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun. Sizi arkadaşlarımız arayacak ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi verecekler, sorularınızı yanıtlayacaktır.

red line

    Call Now Button
    ×

    Merhaba!

    WhatsApp üzerinden bize soru sorabilirsiniz, veya bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

    × Nasıl yardım edebiliriz?