Menü Kapat

SIKÇA sorulan sorular

SSS

İstatistik analizini yapan ekibimiz bu alanda uzmanlaşmış ve yılların tecrübesine sahip biyoistatistik uzmanlarından oluşmaktadır. Biyoistatistik uzmanlarına, ekibimizde bulunan tıp doktarı destek olmaktadır.

İhtiyaç duyulması halinde uzmanımız sizinle irtibat kurmaktadırlar. Analiz ile ilgili sorularınız yanıtlanmakta ve analiz metodu ile ilgili detaylı bilgi verilmektedir.

Med-litera sadece sağlık araştırmaları alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Bu sebeple sadece tıp alanında çalışmaktayız. İstatistikçilerimiz ve tıbbi yazarlarımız sadece bu alanda uzmanlaşmışlardır.

Med-litera etik ilkelere ve gizlilik prensibine uygun olarak vermektedir. Her bir çalışma başlamadan önce teklif mektubu ile birlikte tarafımızdan imzalanmış bir gizlilik anlaşması da tarafınıza iletilmektedir. Böylelikle Med-litera’ya ilettiğiniz dokümanlar ve bilgiler 3. kişiler ile kesinlik ile paylaşılmamaktadır.

Genel olarak sizin onayınızla birlikte 15-25 iş günü içerisinde analizleriniz  tamamlanmaktadır. Ancak aynı anda gelen benzer işler tarih sırasına göre işleme alındığından birkaç günlük gecikmeler yaşanabilir. 

Çalışmanız, talepleriniz çerçevesinde tıp doktoru, tıbbi yazarlar, istatistik uzmanları, grafik tasarımcılar tarafından düzenlemelere tabi tutulur. Ayrıca her çalışma kontrol ekibimiz tarafından kontrolden geçer. Dolayısıyla, çalışmayı kusursuzlaştırma çabasıyla farklı uzmanların farklı aşamalarda sürece dahil olması sürenin uzamasına neden olur.

Talepleriniz doğrultusunda çalışmanız gözden geçirilmekte ve talep türüne uygun çeşitli kriterlere tabi tutulmaktadır (Örn: Veri büyüklüğü, analiz türleri vb.). Çalışmanızın zorluk derecesi ve muhtemel süresi de belirlendikten sonra ücret teklifi onayınıza sunulmakta ve onay vermeniz durumunda çalışmaya başlanmaktadır.

Gizlilik kurallarımız gereği destek verdiğimiz araştırmaları, araştırıcı hekimler dışında başka bir taraf ile paylaşmıyoruz. Ancak referanslarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz.

Nakit veya kredi kartıyla ödeyebileceğiniz gibi, EFT ve havale yoluyla hesabımıza da ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapabilmek için size iletilecek ödeme formunu doldurup, e-posta veya faks ile göndererek ödeme yapabilirsiniz.

Call Now Button
×

Merhaba!

WhatsApp üzerinden bize soru sorabilirsiniz, veya bize info@med-litera.com adresinden ulaşabilirsiniz.

× Nasıl yardım edebiliriz?